کفایتی دیزاین خالق کادوهای زیبای شما

نمونه کارهای ما را ببینید.

زیبایی و دقت در انجام سفارشات شما مهمترین وظیفه ماست که با تجربه چندین ساله ما در این زمینه، به خوبی آن را می دانیم و تمام هدف ما، لبخند و کسب رضایت شما عزیزان است.

کفایتی دیزاین
فروشگاه آنلاین کادو و محصولات گرافیکی

بهترین تجربه خرید آنلاین کادو با کفایتی دیزاین

محصولات کادویی در جهت کسب رضایت شما عزیزان در طی این سال‌ها افزایش پیدا کرده و با تنوع در طرح ها و ارائه دیگر محصولات همانند تابلو فرکانس صدا، تابلو کلاژ و… توانستیم در شادی‌های شما همراه شما باشیم و لبخندی هر چند کوچک، به لب‌های گرانقدر شما مشتریان و همراهان ارجمند بیاوریم.

کفایتی دیزاین با شعارهای “بهترین ها شایسته شماست” و “کیفیت را از ما بخواهید” هرگز دست از تلاش برنداشته و پافشاری به این شعارها باعث شده است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات کادویی را همیشه به شما مشتریان محترم ارائه کنیم و بتوانیم این میزان رضایت را از شما عزیزان کسب نماییم.

کفایتی دیزاین در سال 1396 کار خود را در زمینه گرافیک و طراحی انواع بنرها، پوستر، لوگو، صفحه آرایی مجلات و جلد و… در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز کرد و سابقه همکاری با شرکت های مختلف و ارگان های دولتی را در رزومه خود می بیند.

در بهمن ماه سال 1397 این تیم طراحی گسترش می‌یابد و علاوه‌ بر فعالیت های قبلی، کار خود را در زمینه محصولات کادویی با تابلوهای آسمان و لوکیشن آغاز می کند. با مرور زمان و کسب تجربه بیشتر در این زمینه، کفایتی دیزاین با ارائه تابلوهای لایت باکس آسمان تحولی بسیار زیبا در تابلوهای آسمان ایجاد می‌کند که محبوبیت زیادی دربین علاقه مندان خود می یابد.

1836
تعداد مشتریان
2153
سفارشات تکمیل شده
98
درصد رضایت مشتریان
15
اعضای تیم

ما از سلیقه شما کادویی خاص می‌سازیم

کفایتی دیزاین ضمن احترام به سلیقه مشتریان خود، کلیه طراحی های کادوها را اعم از طرح های تابلو آسمان، تابلو لوکیشن، تابلو کلاژ و… را براساس سفارش و سلیقه مشتریان خود انجام می دهد و بدون هیچ چشم داشت و با صبر و حوصله، کلیه اوامر مشتریان خود را در زمینه طراحی و ساخت محصول می پذیرد و به نحو احسن اجرا خواهد کرد.

همچنین پیش نمایش طراحی بعد از اتمام طراحی برای مشتریان عزیز ارسال می شود که مشتریان می توانند تغییرات مورد نظر خود را به کارشناس مربوطه اعلام کنند که در طراحی کادوی آن ها اعمال شود.