نحوه و هزینه های ارسال در فروشگاه آنلاین کفایتی دیزاین

نحوه ارسال کالا و هزینه های ارسال

تیم ما همواره در تلاش است تا کالای شما را به بهترین شکل ممکن و حفظ سلامت فیزیکی بدست شما عزیزان برساند. با توجه به شکستنی بودن برخی از مرسولات و محدود بودن شیوه‌های ارسال در ایران، نحوه ارسال کالاها براساس ابعاد، وزن، نوع کالا و همچنین آدرس شما متغییر خواهد بود که به شرح زیر می‌باشد:

1- ارسال با پست پیشتاز:

  • ارسال کالاهایی که ابعاد و وزن آنها قابل حمل برای شرکت پست باشد و اطمینان داشته باشیم که در حمل و نقل با پست صدمه ای نمی بینند برای سراسر ایران با پست پیشتاز انجام می‌شود و کالا در محل آدرس به خریدار محترم تحویل می‌گردد و هزینه ارسال رایگان بوده می‌باشد. (زمان رسیدن محصول بدست شما بعد از ارسال آن: 24 الی 72 ساعت کاری)
نحوه ارسال کالا با پست پیشتاز در فروشگاه آنلاین خرید کادو کفایتی دیزاین
نحوه ارسال کالا با اسنپ، الوپیک، تپسی در فروشگاه آنلاین خرید کادو کفایتی دیزاین

2- ارسال فوری:

  •  برای آن دسته از مشتریانی که آدرس حمل و نقل آن‌ها برای استان های تهران و البرز می باشد، ارسال فوری با اسنپ یا الوپیک و دیگر سرویس های پیک اینترنتی هم مقدور است که زمان آماده شدن محصول به خریدار محترم اعلام شده و هماهنگی لازم با پیک مربوطه توسط خریدار در زمان اعلام شده، انجام می گیرد و هزینه ارسال هم، همان مبلغ اعلام شده توسط سرویس پیک، توسط خریدار در محل تحویل بسته به راننده پیک پرداخت می‌شود. (زمان رسیدن محصول بدست شما بعد از ارسال آن: همان روز)

3- ارسال با پیک کفایتی دیزاین:

  • آن دسته از مشتریانی که آدرس حمل و نقل آنها برای استان تهران و البرز می باشد، برای اینکه کالای آنها زودتر تحویل آن ها شود و یا اگر بسته آنها حجیم و سنگین باشد، ارسال با پیک انجام می‌شود و کالا در محل آدرس به خریدار محترم تحویل می‌گردد و هزینه ارسال برای شهر تهران رایگان و برای استان البرز و حومه تهران 80,000 تومان بوده که هزینه ارسال برعهده خریدار می‌باشد. (زمان رسیدن محصول بدست شما بعد از ارسال آن: همان روز)
نحوه ارسال کالا با پیک کفایتی دیزاین
نحوه ارسال کالا های حجیم و سنگین با اتوبوس در فروشگاه آنلاین خرید کادو کفایتی دیزاین

4- ارسال با کالارسان KBK:

  • ارسال کالاهای حجیم و سنگین برای دیگر استان ها و شهرها با کالارسان KBK انجام می‌شود که کالای شما با اتوبوس به ترمینال شهر مقصد ارسال شده و هزینه ارسال رایگان می‌باشد. در آن‌جا به محض اینکه کالای شما برسد، مسئولین مربوطه با شما تماس گرفته و مراتب تحویل کالا را با شما هماهنگ خواهند کرد. شما می‌توانید کالای خود را از همان ترمینال شهر خود بدون صرف هزینه‌اضافی تحویل بگیرید یا اینکه با صرف هزینه‌ای که براساس مسافت ترمینال شهر شما تا آدرس مورد نظر محاسبه و اعلام خواهد شد؛ کالا در آدرس مورد نظر، تحویل شما خریدار محترم گردد. ضمنا یک هزینه انبارداری نیز ممکن است برخی از باربری ها از شما خریدار محترم در هنگام تحویل بسته اخذ نمایند که این هزینه برعهده بصورت پس کرایه و بر عهده خریدار می باشد. (زمان رسیدن محصول بدست شما بعد از ارسال آن: 24 الی 48 ساعت کاری)