پرسش های متداول فروشگاه کادو کفایتی دیزاین

دسته‌بندی پرسش‌ها

ارسال سفارش

سوالات در زمینه روبیک، ماگ و کتاب

نحوه ثبت سفارش

سوالات در زمینه انواع تابلوها

ورود و ثبت نام

لغو سفارش

پرتکرارترین پرسش‌ها

بله، امکان تولید تابلوها در هر ابعادی که در نظر داشته باشید، وجود دارد. شما می‌توانید برای سفارش تابلوها در ابعاد دیگری مانند: 20*20 ، 50*50، 35*50 و… از طریق واتساپ اقدام نمایید. ثبت سفارش در واتساپ

ارسال کلیه کالاهای ما با بسته بندی مناسب، به سراسر ایران امکان پذیر است.

زمان آماده سازی و تحویل و همچنین شیوه‌های ارسال هر کالا در زبانه “زمان آماده سازی و حمل و نقل” در صفحه کالای مربوطه، به طور کامل شرح داده شده است.

فروشگاه ما به صورت آنلاین فعالیت داشته و در حال حاضر امکان تحویل حضوری کالاها مقدور نمی‌باشد.

بله، تمامی تابلوها به سراسر کشور همراه با شیشه و آویز ارسال خواهد شد.

بله، بعد از انجام طراحی سفارش شما، پیش نمایش طرح بعد از حداکثر 2 روزکاری برای شما ارسال می‎‌گردد و تغییراتی که در صورت نیاز در نظر داشته باشید، برای شما اجرا خواهد شد.

بعد از ثبت سفارش، پیش نمایش طراحی تابلو حداکثر بعد از 2 روزکاری با توجه به اطلاعات شما انجام خواهد شد و در شبکه اجتماعی مورد نظر، برای شما ارسال خواهد شد.

کلیه قاب هایی که در فروشگاه ما به فروش می‌رسند از جنس پی وی سی (PVC) با کیفیتی درجه یک می باشند.

تمامی بارکدهایی که روی تابلوها درج می‌شوند دارای رمز قوی می باشند و توسط سیستم امنیتی سایت ما از آن ها محافظت می شود که فقط شخص خریدار می تواند به محتوای آن دسترسی داشته باشد. همچنین به هیچ وجه محتویات بارکد شما توسط تیم ما مورد بررسی قرار نمی گیرد و در هیچ جا منتشر نخواهد شد و حریم خصوصی کلیه بارکدها به طور کامل در نزد ما محفوظ است.

ما دو مدل بارکد داریم:

  • بارکد ثابت که دارای گارانتی مادام العمر بوده و می تواند فقط یک فایل، شامل صدای شما، متن، موزیک، ویدئو و هر فایل دیگری که درنظر دارید، باشد و این فایل، قابل تغییر نیست و این بارکد با رمز قوی محافظت شده و حداکثر حجم فایل مربوطه ۱۰ مگابایت است.
  • بارکد متغیر که دارای گارانتی مادام العمر بوده و روی سایت ما یک صفحه شخصی اختصاصی خواهید داشت که این بارکد با رمز فوق قوی از آن محافظت شده و می توانید بی نهایت متن، عکس و ویدئو و هرچیزی که در نظر داشته باشید را تا حجم ۳۰ مگابایت در این صفحه داشته باشید و هربار که بخواهید محتویات آن را اصلاح کنید.

در بارکد ثابت امکان بارگذاری فقط یک فایل و تا حجم 10 مگابایت مقدور بوده ولی در بارکد متغیر شما یک صفحه شخصی در سایت ما خواهید داشت که می توانید بی نهایت متن و فایل تا حجم 30 مگابایت را در آن صفحه بارگذاری کنید و هر بار که بخواهید محتویات آن را اصلاح کنید.

با پرداخت مبلغی به صورت ماهانه امکان پذیر خواهد بود که این مبلغ به صورت ماهانه و با توجه به نرخ روز هزینه‌های سرور محاسبه شده و به شما اعلام می شود و در صورت عدم پرداخت به موقع، ضمانت مادام العمر بارکد باطل شده و دیگر بارکد شما قابل اسکن نخواهد بود.